Recenze

Hana bosáková

Recenze od našich zákazníků

Dodržujeme ochranu osobních údajů a celkově ctíme soukromí našich zákazníků. Z tohoto důvodu do našich recenzí přidáváme pouze fotografie, které obdržíme s výslovným souhlasem.

Pokud jsme pro Vás dělali svatební floristickou vazbu a chcete zde uveřejnit Vaše soukromé fotografie, napište nám prosím na dekorboss@dekorboss.cz, děkujeme!

V případě zájmu můžume zaslat fotografie různých kytic z řezaných živých květin nebo fotografie které nebyly přidány do galerie.

Paní Hanka splnila všechno přesně podle mých představ. S celkovým postupem i domluvou jsem byla maximálně spokojená! Rozhodně doporučuji.

Nikol Č.

Nejkrásnější květiny na svatbu, včetně korsáží i ozdoby do vlasů, jaké jsem si mohla přát. Velká ochota, nádherné čerstvé kytky, spolehlivost, příznivá cena a moc sympatická paní. 🙂 Pokud budeme příště potřebovat květinářku/floristku, určitě nebudeme hledat jinde. Ještě jednou moc děkujeme!

Tereza P.

Nádherná svatební kytice i celá výzdoba. Děkujeme a doporučuji.

Hana K. O.

Mockrát děkujeme paní Bosákové za skvěle odvedounou práci. Lépe jsem si floristku nemohla vybrat.

Iveta V.

Jsem vděčná, že jsem svěřila svatební floristiku paní Bosákové, protože její přístup a hlavně vkus pro detail je k nezapalcení. Dávám 11 / 10!

Adéla M.

Pani Bosakova je profesionálka na svém mistě. Vřelý přístup, ochota, jednání , rychlá komunikace a dodání naprosto na jedničku. Výrobky velice kvalitni a provedené k dokonalosti. A žádný problém s výrobky na přání, prostě absolutně perfektni práce. Dekorboss.cz mohu jen doporučit.

Skvělá a profesionálně odvedená práce. Velká spokojenost – Doporučuji!

Bude to perfektní!

Pojďme naplánovat váš velký den!

Dekorace

a věnce